Typy blogerów

Jestem osobą przeciwną kategoryzacji i na pewno to wiesz. Ale ten wpis to przestroga. To element humorystyczny. To… a sama oceń! I najlepiej powiedz, jakie znasz Ty, pozostałe, bo tutaj to te… albo najgorsze, albo najlepsze… no chyba!

 

Wszystko wie najlepiej.

Osoba, która myśli, że ma 5000 lików na fb, to wie i może wszystko. Są najbardziej irytujący. Mają Cię za idiotę, a od ich bloga Cię mdli. W znajomych widnieje im popularny bloger i odwalają często czarną robotę. Ty masz z nich bękę, a oni myśla, że wszyscy ich szanuję i mają za bogów. Patrzą z góry… a i tak masz wrażenie, że kiedyś napiszą do Ciebie w sprawie współpracy.

Nie wierzy w siebie.

To postaci, które widzisz… bo są. Likujesz ich, czytasz, wpadasz do nich… czy cokolwiek innego. Kiedy masz okazję. Pamiętasz, twarz, bloga i i imię, a zawsze zapominasz swojej sąsiadki. Więc… kiedy masz już tą okazję, to chwalisz jej bloga czy wpis. Ona zimno dziękuje i pytasz, czy w ogóle go widziałaś… Dlaczego te osoby się tu pojawiają? Bo nikt nie lubi osób z brakiem poczucia własnej wartości. To każdego wkurza… no chyba.

Promocja – wszędzie

Trójeczka, czyli mój ulubiony typ, a raczej przeciwnie. Wszyscy i dosłownie nikt go nie zna. Sto razy inny bloger widział jego logo, ale i tak często, jak like pod komentarzem. Nikt za bardzo tego nie pamięta, ale grunt… chyba, że jest dosłownie wszędzie.

Mało się udziela i robi swoje

Są i ich nie ma. To nie ja, no chyba, że w połowie. Osoby, które piszą i mają jakiś fanów. Chyba bardziej skupia na blogu… albo… coś takiego, jeśli chodzi o blogosferę. Takie osoby z zafascynowanie obserwuję z boku. Nie wiem, czy to przez to, że trzeba być bardzo wytrwałym, czy trafiam na nich i się zakochuję… hard question!

„Stara” baba, która zaczęła blogować bez powodu i o dzieciach oraz nie posiada gustu i mózgu.

Tak, nazwa własna. Blogosfera jest strasznie przestarzała w Polsce, co mnie bardzo zaskoczyło. Takich blogów jest pełno. Każdy tak samo irytujący. Każdy z własną domeną. Każdy z własnym szablonem. Każdy nudy. Każdy brzydki. Każdy z kilkoma wpisami i skarżeniem się na brak czasu. Każda „blogerka” skarży się na wszystko, łacznie z czytelnikami, czyli w większości jej przyjaciółkami. To mnie tak irytuje, że aż nie zwracam na to uwagi. Poważnie…

5 myśli na temat “Typy blogerów

  1. Też mam to szczęście, że trafiam raczej na mega pozytywnych ludzi. Co do innych typów, mam wrażenie, że ostatnio mamy zatrzęsienie blogów parentingowych, często na siłę i o niczym.

    Polubione przez 2 ludzi

  2. Dokładnie! Każdy Typ już zdarzałam zauważyć pomimo iż działam dopiero 2 miesiące w blogosferze. Muszę przyznać, że jestem jak na razie typem „promocja- wszędzie” xD jakos trzeba zacząć 😀 ale wszystko w granicach rozsądku. Nie zmuszam nikogo do obserwacji bloga w zamian za moja obserwacje! Oj nie ;D

    Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s